main image
34   1401/01/13  

برای این قاتل باید گریست

رسانه های معاند برای دفاع از قاتل به خط شدند!

به گزارش ماهستیم؛ دروغ پردازی درباره زندانیان سیاسی_امنیتی بخش جدایی ناپذیر از سیاست رسانه های معاند فارسی زبان بوده است، آنها با انتشار اخبار و گزارش های دروغ به مظلوم نمایی درباره این گروه از زندانیان می پردازند! دفاع از مجرمان امنیتی_سیاسی به آنجا رسیده که رسانه های معاند فارسی زبان از قاتل دفاع می کنند، در این باره می توان به پرونده قضائی شاکر بهروز اشاره کرد.

شاکر بهروز از اعضای گروهک تروریستی حزب دموکرات کردستان در شهریور ماه 1397 طی یک عملیات موفق توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد. او به مبارزه مسلحانه از طریق عضویت در حزب کومله کردستان و قتل یکی از اعضای سپاه پاسداران در منطقه مرگور ارومیه متهم است. شعبه ۳۱ دیوان عالی کشور حکم اعدام شاکر بهروز را مورد تایید قرار داد.

مطابق معمول رسانه های معاند فارسی زبان و اپوزسیون خارج از کشور به خط شدند تا درباره شاکر بهروز مظلوم نمایی کنند و حکم اعدام را نشانه بی عدالتی جمهوری اسلامی ایران عنوان کنند. در همین رابطه می توان به گزارش سایت خبرگزاری هرانا اشاره کرد که در بخشی از گزارش خود درباره حکم اعدام شاکر بهروز می نویسد: « ماموران امنیتی خانواده همسایه شاکر بهروز که از اعضای سپاه پاسداران بود و چند وقت پیش کشته شده را تهدید کرده‌اند که اگر از وی به اتهام قتل شکایت نکنند، حقوق شان از بنیاد شهید قطع خواهد شد!».

ادعای رسانه های معاند در حالی است که خانواده مامل محمدی خواهان رسیدگی و مجازات قاتل هستند!

خبرگزاری هرانا با استناد به اظهارات یک فرد مطلع می افزاید: « خانواده مقتول اعلام کرده‌اند از آقای بهروز شاکی نیستند و او را قاتل وی نمی‌دانند».

طی روزهای گذشته موج دیگری از گزارش ها با تمرکز درباره شاکر بهروز منتشر شده که به نظر می رسد هدف از آن جلب توجه افکار عمومی و سازمان های حقوق بشری و بین المللی باشد.

گفتنی است حکم اعدام شاکر بهروز به اتهام بغی از طریق عضویت در گروهک تروریستی کومله توسط دیوان عالی کشور نقض و جهت بررسی مجدد به شعبه هم عرض ارجاع داده شده است، در عین حال حکم اعدام وی به جرم قتل پاسدار شهید محمدی مورد تایید دیوان عالی کشور قرار گرفته است./تمام

 

مطالب مرتبط