main image
 300    1400/10/17 1400/10/17

سیرک مسیح علینژاد لو رفت +تصاویر

سیرک مسیح علینژاد لو رفت +تصاویر


به گزارش ماهستیم؛ سوء استفاده مسیح علینژاد از زنان و بهره برداری سیاسی از آنان صدای اپوزسیون خارج از کشور را درآورده است؛ کارزارهای سریالی یکی پس از دیگری توسط مسیح علینژاد رونمایی می شود و در رسانه های معاند فارسی زبان تبلیغ می شود. آزادی های یواشکی، نه به حجاب اجباری و نه به باکرگی از جمله کارزارهایی بوده که در چند سال گذشته توسط مسیح علینژاد به اسم مبارزه سیاسی راه اندازی شده اما جالب است بدانید حتی اپوزسیون خارج از کشور نیز  این قبیل اقدام ها را نمایشی و فاقد تاثیر در جامعه می دانند!

 

در گزارش قبلی سایت ماهستیم به این مهم اشاره شد که حیات سیاسی امثال افرادی چون مسیح علینژاد به همین کارزارها و جنجال آفرینی ها وابسته است! فارغ از اینکه کارزارهای به اصطلاح مبارزاتی مسیح علینژاد تا چه اندازه جواب داده، او کارزاری دیگر راه اندازی می کند. در همین رابطه می توان به کارزار جدید او با عنوان «بگذرید حرف بزنیم» اشاره کرد،

 

کارزار بگذارید حرف بزنیم اما یک تفاوت اساسی با کارزارهای قبل دارد، در این کارزار به اصطلاح مبارزاتی تصاویر دختران و زنان ایرانی که در خارج از کشور سکونت دارند، منتشر می شود! به نظر می رسد که کار برای مسیح علینژاد دشوار یا حتی به انتها رسیده است، گواه این ادعا سیرک نمایشی تلویزیون ایران اینترنشنال درباره کمپین بگذارید حرف بزنیم است.

 

چند روز پیش تلویزیون ایران اینترنشنال با هدف جنجال آفرینی و جلب افکار عمومی با دو زن که صورت های خود را پوشانده بودند، درباره کارزار بگذارید حرف بزنیم مصاحبه کرد. بلافاصله یک کاربر مخالف جمهوری اسلامی ایران درباره این کارزار افشاگری کرد.

 

او با اعلام هویت واقعی دو میهمان برنامه تلویزیونی ایران اینترنشنال درباره دست های پشت پرده این کارزار نوشت.

 

 


همچنان که گفته شد استقبال از کارزارهای به اصطلاح مبارزاتی مسیح علینژاد به شدت کاهش یافته است، دلیل این موضوع آیا آگاهی از زد و بندهای سیاسی و انعقاد قراردهالی مالی است یا ناکارآمدی کارزارهای سریالی مسیح علینژاد./ تمام

مطالب مرتبط