main image
 324    1402/03/19

اسرائیل با بلیط رضا پهلوی بخت آزمایی می کند

نتیجه سفر رضا پهلوی به سرزمین های اشغالی

به گزارش ماهستیم؛ رضا پهلوی، مسیح علینژاد، نازنین بنیادی، عبدالله مهتدی از جمله کسانی بودند که در بحبوحه اغتشاش های خیابانی فرصت را غنیمت شمرده و برای ملاقات با مقام های غربی به صف ایستادند. رضا پهلوی در این میان به دیدار با مقام های اسرائیلی شتافت؛ سفر او به سرزمین های اشغالی و انجام مناسک دینی اگرچه مورد پسند و دلخواه معترضان در ایران نبود اما این موضوع برای او فاقد اهمیت بود، زیرا هدف از سفر و دیدار با مقام های رسمی اسرائیل به رسمیت شناخته شدن از جانب آنها و دریافت بودجه مالی بود.

دیدار رضا پهلوی با رهبر حزب اپوزسیون دولت اسرائیل

علی جوانمردی، مدیر آوا تودی چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به سفر رضا پهلوی به اسرائیل گفت: « هدف از این سفر و دیدار با مقام های اسرائیل دریافت بودجه مالی است. او با یکجانبه گرایی ها در شورای همبستگی عامل ناکامی شکست انقلاب زن، زندگی، آزادی بود، تنها راه پیروزی انقلاب مان حذف رضا پهلوی از میدان است».

با توجه به کارنامه اپوزسیون خارج از کشور گمان می رفت که این قبیل اظهارات ناشی از اختلافات درونی میان آنها باشد اما همه چیز با این خبر تغییر کرد. مرکز اورشلیم برای سیاست عمومی در بیانیه ی اعلام کرد: « رضا پهلوی در موقعیتی است که می تواند جایگزین آیت الله باشد».

کیهان لندن

رژیم صهیونیستی اکنون با مهره رضا پهلوی شانس خود را برای سرنگونی نظام ج.ا.ا امتحان می کند؛ گویا مسئولان این رژیم نمی دانند که رضا پهلوی تا چه اندازه فریبکار و در اپوزسیون خارج از کشور منفور است، دقیقا به همین دلیل شورای ملی ایرانیان، اتحاد دموکراتیک ایران، پروژه ققنوس و شورای همبستگی شکست خورد.

قرار گرفتن رضا پهلوی در کنار جنایتکاری چون بنیامین نتانیاهو اگرچه خود یک تراژدی تمام عیار برای انسان به اصطلاح آزادی خواه است اما معلوم نیست که هواداران سینه چاک رضا پهلوی چگونه آن را تحمل، هضم و توجیه می کنند. هواداران رضا پهلوی حتی به اندازه همان شهروندان اروپایی شرف ندارند چراکه آنها لااقل نسبت به جنایت های رژیم صهیونیستی و کشتار بیرحمانه زنان و کودکان بی دفاع فلسطینی معترض هستند و آن را فریاد می زنند! /تمام