main image
 373    1402/04/01

حمایت خانم بازیگر از قاتل جنایتکار

نازنین بنیادی از شارمهد حمایت کرد

به گزارش ماهستیم؛ شعار زن، زندگی، آزادی بیش از آنچه تصور می شد برای اپوزسیون خارج از کشور رسوایی به بار آورده است! از شعارهای زیبایی چون زن، زندگی، آزادی و مرد، میهن، آبادی چیزی به جایی رسیده ایم که اکنون یکی از اعضای شورای همبستگی با وقاحت تمام از طراح حملات تروریستی در کشور به دفاع بر می خیزید و عجیب آنکه براندازان نیز از او اعلام حمایت می کنند.

نازنین بنیادی، بازیگر نه چندان مطرح هالیوود به دنبال حوادث شهریورماه سال گذشته فرصت را غنیمت شمرد و با سوء استفاده از جو بوجود آمده خود را نماینده مردم ایران معرفی و با نظر مقام های سیاسی ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل به سخنرانی علیه ج.ا.ا اقدام کرد.

نازنین بنیادی

اکنون که چند ماه از شکست پروژه اتحاد اپوزسیون و انحلال شورای همبستگی می گذرد، حقیقت ماجرا برملا می شود! از افشاگری درباره دریافت بودجه توسط رضا پهلوی، حامید اسماعیلیون و مسیح علینژاد گرفته تا اعلام حمایت خانم بازیگر از قاتل مردان و زنان این سرزمین ... آن شعارِ زن، زندگی، آزادی و مرد، میهن، آبادی گویا شامل حال این شهروندان نمی شد.

شهدای حادثه تروریستی حسینیه شیراز

اگرچه اقدام فرزند جمشید شارمهد در خصوص اعلام شکایت علیه دستگاه قضائی کشور دور از ذهن نبود اما ابراز نگرانی نازنین بنیادی برای این تروریست قابل تامل است! رفتار خانم بازیگر ناخودآگاه مخاطب را یاد مصاحبه جنجال برانگیز علیرضا نوری زاده با عبدالمالگ ریگی می اندازد که چگونه از قاتل قول گرفت تا دیگر سر از بدن شهروندان جدا نشود. حمایت نازنین بنیادی از جمشید شارمهد نظیر همین رفتار است و گویا برای خارج نشینان تازگی ندارد.

قوه قضائیه ۲ اسفند ۱۴۰۱ اعلام کرد دادگاه انقلاب تهران جمشید شارمهد را به اتهام «افساد فی‌الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی» به اعدام محکوم کرد؛ این حکم در دیوان عالی کشور ابرام و تایید شده است. [1]


[1]افساد فی الارض از طریق هدایت و رهبری گروه تروریستی تندر. طراحی و هدایت اقدامات تروریستی، بمب گذاری در حسینیه شیراز مورخه ۲۴ فروردین سال ۱۳۸۷ که موجب به شهادت رسیدن ۱۴ نفر و مجروح شدن بیش از ۳۰۰ نفر شد. بمب گذاری در دهانه تونل سد سیوند در شیراز و برنامه ریزی و طراحی جهت ترور مسئولین. برنامه ریزی و ساخت بمب جهت انفجار در کتابخانه و حوزه علمیه آیت‌الله گلپایگانی (ره) در قم که منجر به آتش‌سوزی در هتل جهان تهران شد. انفجار در کفشداری حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و به هلاکت رسیدن تروریست بیژن عباسی در ۳۰ خرداد ۱۳۸۸. انفجار دکل صدا و سیمای شیراز، انفجار بمب صوتی در پالایشگاه آبدانان ایلام، تحریق پالایشگاه شاهرود. افشای اطلاعات طبقه بندی شده مختصات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،. ارتباط و همکاری با افسران اطلاعاتی دولت متخاصم آمریکا و رژیم صهیونیستی، تامین مالی اقدامات تروریستی در ایران به مبلغ بیش از ۳۰ هزار دلار. برنامه ریزی و طراحی انفجار لوله‌های انتقال نفت بندر گناوه. برنامه ریزی به قصد ترور یکی از مقامات محلی شهرستان مریوان. برنامه ریزی به قصد بمب گذاری در سرکنسول گری روسیه در رشت. برنامه ریزی به قصد بمب گذاری در مصلی رشت حین برگزاری نماز جمعه. طراحی و برنامه ریزی به قصد ترور استاندار وقت گیلان. طراحی و برنامه ریزی به قصد مسموم کردن آب شرب شهر مقدس قم. برنامه ریزی به قصد انفجار در حرم مطهر حضرت معصومه (س). برنامه ریزی به قصد بمب گذاری در حوزه علمیه امامزاده شاه فیض شیراز. برنامه ریزی به قصد بمب گذاری در مسجد دانشگاه شیراز. برنامه ریزی به قصد بمب گذاری در سرویس‌های حمل و نقل پرسنل سپاه و بسیج،. برنامه ریزی به قصد ترور امام جمعه وقت شیراز، برنامه ریزی به قصد سرقت مسلحانه از بانک‌ها و صرافی‌ها،. برنامه ریزی به قصد انفجار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران. برنامه ریزی به قصد انفجار در حوزه علمیه حضرت عبدالعظیم حسنی در شهر ری. برنامه ریزی به قصد عملیات تروریستی در مجلس شورای اسلامی. برنامه ریزی جهت انفجار در وزارت امور خارجه و طراحی ۳۰ اقدام دیگر که با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) خنثی شد از جمله موارد اتهام در پرونده جمشید شارمهد می باشد./تمام