main image
 43    1403/03/01

خوشحالی پادوی کاخ سفید از خبر شهادت

بازنده به شوق آمد!

به گزارش ماهستیم؛ امیرعباس فخرآور، رئیس کنفدراسیون دانشجویی و از حامیان دونالد ترامپ در واکنش به شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان مدعی شد که رژیم اسرائیل در یک عملیات دقیق و برنامه ریزی شده، هلی کوپتر را مورد هدف قرار داده است.

پادوی سابق کاخ سفید در مصاحبه با شبکه تلویزیونی نیوزمکس گفت: « ... همانطور که رئیس جمهور دونالد ترامپ با کشتن [شهادت] قاسم سلیمانی، محبوب ایرانی ها شد، [رژیم] دولت اسرائیل هم با کشتن [شهادت] ابراهیم رئیسی، میلیون ها ایرانی را شاد کرد».

ادعای امیرعباس فخرآور در حالی است که شبکه تلویزیونی ۱۳ اسرائیل به نقل از مقام های رژیم اسرائیل خبر داد که اسرائیل هیچ ارتباطی با سقوط بالگرد رئیس جمهور ایران ندارد و هر گونه دخالت در سانحه سقوط هلی کوپتر را رد می کند.

دروغ حمله اسرائیل به هلی کوپتر رئیسی

دروغ حمله اسرائیل به هلی کوپتر رئیسی

گفتنی است از زمان روی کار آمدن دموکرات ها در ایالات متحده آمریکا، امیرعباس فخرآور از حضور در جمع مقام های سیاسی کنار گذاشته شد؛ او برای ادامه حیات سیاسی به خدمت برای صهیونیست ها مشغول گردید و علاوه بر آن با برجسته کردن برخی حوادث در کشور [نظیر شهادت ماموران انتظامی و ...] وانمود می کند که دستی بر آتش دارد! امیر عباس فخرآور با کلید واژه عملیات پارتیزانی درصدد است تا بگوید او کسی است که ترتیب این اقدامات را داده است./تمام

شهادت ماموران فراجا در تهران

مطالب مرتبط