main image
 218    1401/06/20

همنوایی مهدی خزعلی با رسانه های بیگانه علیه خواهر

اظهارات مهدی خزعلی علیه خواهرزاده اش

به گزارش ماهستیم؛ انسیه خزعلی در واکنش به حرف و حدیث ها درباره مهاجرت فرزندش به کشور کانادا پاسخ داد که سفر حمیدرضا رضازاده برای توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش بنیانی است که در ایران با تعدادی از دانشجویان علوم کامپیوتر راه اندازی و تشکیل شده است. معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد که فرزندش هرگز قصد مهاجرت نداشته‌ است.

مهدی خزعلی برادر انسیه خزعلی اما در مصاحبه با رسانه های معاند فارسی زبان گفته است که دیگر خواهرزاده ش یعنی فرزندان کبری خزعلی در آمریکا اقامت دارند! به گفته مهدی خزعلی، فرزند انسیه خزعلی در کانادا صاحب یک شرکت بازرگانی و فعال در حوزه IT و VPN است.

مهدی خزعلی در ادامه با انتقاد از خواهرش گفت: « مساله من این نیست که چرا این عزیزان یا هر هموطن دیگری به خارج از کشور مهاجرت و زندگی کند، که این حق هر کسی است اما این عزیزان با رانت رفته‌اند و این موفقیت‌ها را به دست آورده‌اند. این درست نیست که والدین کسی در ایران موافق فیلترینگ باشد اما او در خارج از این در زمینه وی‌پی‌ان کار کند!».

به دنبال اظهارات مهدی خزعلی، برخی رسانه ها از ارتباط فرزند انسیه خزعلی با نرم افزار فیلتر شکن Better net خبر داده اند؛ این شائبه به خصوص پس از اطلاعیه اندیشکده توانا قوت گرفت. علیرغم بازار داغ شایعات در خصوص مهاجرت فرزند انسیه خزعلی باید گفت که شرکت متعلق به حمیدرضا رضازاده از واحدهای برتر مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی است؛ خبرگزاری برنا گزارش داده است که عمده محصولات نرم افزاری این شرکت برای بازارهای بین المللی طراحی و تولید شده و حمیدرضا رضازاده برای حل مشکل فروش محصولات نرم افزاری به کانادا مسافرت کرده است.

تلاش دشمنان و فتنه گران برای تحریف افکار عمومی مثال زدنی است. تنها راه مقابله با انبوه اتهام ها و شایعات بی اساس این جماعت فرصت طلب شفافیت و روشنگری است، تا چندماه آینده فرنزد انسیه خزعلی به کشور بازخواهد گشت و روسیاهی برای فتنه گران و دشمنان خواهند ماند اما آیا این آخرین بار خواهد بود!؟ خیر.

مهدی خزعلی تنها فرزند آیت الله خزعلی است که علیرغم توصیه آن مرحوم همچنان به ارتباط با رسانه های بیگانه ممارست دارد. لازم به ذکر است مرحوم آیت الله خزعلی از تمام فعالیت های مهدی خزعلی اعلام برائت کرده بودند./تمام