main image
 280    1402/08/10

تمسخر ایرانی ها توسط مجری من وتو +فیلم

لودگی مجریان من وتو در قبال شرایط بحرانی مردم غزه

به گزارش ماهستیم؛ تلویزیون من وتو از لحظه شروع نبرد طوفان الاقصی به مظلوم نمایی درباره اسرائیل و حمایت از سران جنایتکار آن پرداخته است. این در حالی است که ارتش اسرائیل تاکنون 18 هزار تن بمب به سوی غزه پرتاب کرده که در نتیجه آن 8400 غیرنظامی کشته و حدود 23000 زخمی و مجروح شده اند، همچنین بسیاری از زیرساخت ها نابوده شده و مراکز درمانی قادر به ارائه خدمات درمانی به آسیب دیدگان نیستند.

تلویزیون من وتو اخیرا با انتشار یک ویدئو به تمسخر حمایت شهروندان ایرانی از مردم فلسطین پرداخته است؛ در ابتدای ویدئو، نیروی مقاومت حماس یک نیروی تروریستی معرفی می شود که نماینده مردم فلسطین نیست و در نتیجه اقدامات آن تاکنون هزاران انسان کشته شده اند!

لودگی مجریان من وتو

درباره نیروی مقاومت حماس بایستی به توضیح مشاور ارشد امور ایران در بنیاد دفاع از دموکراسی ها در Washington, D.C. اشاره کرد؛ سعید قاسمی نژاد چند روز پیش با انتشار یک توییت در شبکه اجتماعی X نوشت: « نکته قابل تامل اینکه با وجود حملات سنگین اسرائیل علیه حماس که قاعدتا بخش مهمی از سیستم فرماندهی و ارتباطی و دستگاه سرکوب حماس را تضعیف و فلج کرذه، هیچ نشانه ای از خیزش مردم غزه علیه حماس نمی بینیم». این یادداشت از سوی مشاور ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی ها نشان می دهد مردم غزه و فلسطین نیروی مقاومت حماس را بخشی از خود می دانند که برای آنها و به خاطر آنها علیه تجاوز گری های رژیم اشغالگر مبارزه و ایستادگی می کند.

نکته دیگر این ویدئو القاء اختلاف میان اهل تشیع و تسنن است. در بخش دیگر از ویدئو تاکید می شود که شهروندان فلسطین اهل تسنن بوده و امام حسین را قبول ندارند! پر واضح است که ادعای دروغ دست اندرکاران تلویزیون من و تو برای القا اختلاف میان اهل تشیع و تسنن است.

در ادامه، دست اندرکاران تلویزیون من وتو ضمن اشاره به حمایت شهروندان ایرانی از فلسطینی ها [که اهل سنت هستند] این شبهه را مطرح می کنند که چرا ایرانی ها در قبال حوادث مسجد مکی واکنش نشان نمی دهند!؟ در این خصوص بایستی خاطرنشان کرد که حوادث مسجد مکی در نتیجه سهم خواهی مولوی عبدالحمید از حکومت رقم خورده است. کافی است این چند دقیقه ویدئو را مشاهده کنیم تا متوجه ارتباط حوادث مسجد مکی با مولوی عبدالحمید شویم.

تجارتخانه مولوی عبدالحمیدبرای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید

پایان این ویدئو با تمسخر شهروندان ایرانی است. واکنش تلویزیون من وتو در قبال وقایع جاری فلسطین در حالی است که در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشورهای اروپایی شاهد برگزاری تظاهرات خیابانی علیه جنایت گری رژیم اسرائیل هستیم. آیا عوامل تلویزیون من و تو برای معترضان در لندن و پاریس چنین نسخه پیچی می کنند!؟/تمام